O NAS

Celem redakcji jest publikowanie recenzji lokali gastronomicznych, relacji z pysznych imprez i felietonów o tematyce kulinarnej. Mamy nadzieję wziąć udział w popularyzacji ciekawych smaków oraz pomóc nie tylko konsumentom w wyborze restauracji, ale również restauratorom, podpowiadając, które elementy są udane, a które można poprawić.
Chętnie nawiążemy współpracę związaną z tworzeniem tekstów lub inną formą promocji. Zapraszamy do kontaktu z nami: czysmakuje@o2.plAUTORKA ZDJĘĆ I OPRAWY GRAFICZNEJ ORAZ WISIENKA NA TORCIE:
Katarzyna Ginalska (Łaszek): wrażliwa smakoszka, uwrażliwiona rekruterka i przewrażliwiona wielbicielka żabek
Typ dania: Jej popisowe.

Na koncie współpraca (zdjęcia) m.in. z:
Gazetą Wyborczą
Kuchnia+
KUKBUKiem
oLublinie.pl
oraz wszystkimi, którzy poproszą Ginalskiego o zdjęcia.


REDAKTOR NACZELNY I BEZCZELNY
Piotr Ginalski
: były garkotłuk, obecnie pożeracz szlifujący bazgrolenie.

Typ dania: Ostrygi z cytryną.

A konkretniej: absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz posiadacz zakurzonego już dyplomu kucharza. Współpracowałem m.in. (teksty) z : 
AGORA S.A (Gazetą Wyborczą)
Kuchnia+
KUKBUKiem
Miesięcznikiem A4
Magazynem Lubelskim LAJF
oLublinie.pl

Komentarze

 1. POZDRAWIAM TĄ REDAKCJĘ Z WARSZAWY, ROBERCIK.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Ginalski jeśli coś jest nie smaczne i ma pan obiekcje ja bym to zareklamował lub nie zjadł a pan negatywnie ocenia czyjeś dania a co najdziwniejsze zostawia puste talerze (prawie wylizane) dla mnie to wystarczające by stwierdzić że lubi pan pisać bzdury dla własnego kaprysu i nie ma pojęcia o gotowaniu .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Panie Anonimowy,

   proszę baczniej obserwować. Może wyraz twarzy powie coś więcej ;) . Temat jest warty dyskusji, ale nie lubimy polemiki z kimś bliżej nieokreślonym.

   Z wyrazami szacunku,
   Piotr Ginalski

   Usuń

Prześlij komentarz